Over Add Value

Add Value growth marketing agency

Add value agency

We werken met een jong team van gemotiveerde mensen. We zijn op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen binnen het marketing landschap en passen nieuwe ideeën graag toe op jouw bedrijf.

Onze experimentele aanpak zorgt ervoor dat we op een korte tijd een hele hoop strategieën kunnen testen, met als resultaat verrassende insights die jouw business verder kunnen brengen.

Joachim

Founder

joachim.brouckaert@addvalue.agency

Arthur

Growth marketeer

arthur@addvalue.agency

Dani

Lead web development

dani@addvalue.agency

Vincent

Business development

info@addvalue.agency

Stefan

Web developer

dev@addvalue.agency

Rory

Account Manager

rory@addvalue.agency

Alexander

Growth marketeer

alexander@addvalue.agency

Gaëlle

Admin

admin@addvalue.agency

Alessandro

Growth marketeer

alessandro@addvalue.agency

Siebert

Growth marketeer

siebert@addvalue.agency